Zaproszenie na międzynarodowe seminarium "Family Learning"

Zaproszenie na międzynarodowe seminarium "Family Learning"

Zaproszenie na międzynarodowe seminarium ?Family Learning?

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 20-23.11.2008 w Iasi (Rumunia) odbędzie się międzynarodowe seminarium ?Family Learning?, które będzie niepowtarzalną okazją do zdobycia, jak i poszerzenia wiedzy na ten temat oraz wymiany doświadczeń z profesjonalistami z całej Europy. Temat seminarium ?Family Learning and Active Citizenship?. Seminarium będzie płatne (zarówno udział jak i podróż), jednak 100% kosztów może pokryć Unia Europejska w ramach programu Grundtvig ?Wyjazdy szkoleniowe dla kadry edukacji dorosłych.?W tym celu wystarczy wypełnić wniosek (dostępny w języku polskim), który znajduje się na stronie: www.grundtvig.org.pl/index.php/ida/19/ i przesłać go na wskazany na wniosku adres do dnia 30.06.2008.

Wszelkie szczegóły znajdują się w ?Zaproszeniu do składania wniosków 2008 (Call for Proposal 2008) i Przewodniku dla wnioskodawcy (Guide for the applicant ? plik ?LLP GA GRUNDTVIG3-Fische service staff training_EN)?, który można znaleźć na stronie: www.grundtvig.org.pl/index.php/ida/19/


Bliższe informacje na temat projektu i seminarium znajdą Państwo wkrótce na stronie www.efln.eu , a także na stronie www.projects.pl.

logo